Proč do toho jít s námi a jak Vám můžeme pomoci?

Důvěra a přátelství. Nic neskrýváme.

Zákaznická zkušenost je pro nás vším.

V Intime chceme, abyste se na nás mohli spolehnout, věřit nám a měli prospěch z našeho obchodního partnerství. V situacích, kdy se něco nepovede, uděláme maximum pro to, abychom dodrželi své závazky. V případě nezdaru nic neskrýváme a včas každého informujeme. Tak, abychom společně předcházeli komplikacím.

Nedoručení zásilka? Nejprve se s Vámi poradíme.

Snažime se ze všech sil doručit všechny zásilky nejlépe, jak dovedeme. Standardně na to máme dva pokusy. Občas se to ale nepovede, protože se nám nepodařilo zastihnout Vaše zákazníky. Nebo mohli zásilku odmítnout. Přehmat? Než zásilku vrátíme zpět k Vám, zeptáme se Vás, co s ní. Vrátit či ještě jednou zkusit doručit? To bude přesně ta otázka. Vše pro Vaši zákaznickou zkušenost.

Kvalita doručení. Každá zásilka je pro nás závazek.

Kvalita doručení je bezesporu důležitá. Vážime si důvěry, kterou nám zákazníci s každou zásilkou dávají, a proto děláme vše, abychom každou zásilku doručili co nejrychleji a nejlépe. V roce 2018 jsme úspěšně doručili 99,1% zásilek.

Cena. Výkon.

Cena není ten hlavní důvod, proč byste do toho s námi měli jít, ale chápeme, že i Vaše firma si hlídá náklady. Díky naší rozsáhlé síti jsme schopni Vám nabídnout služby, které Vám pomohou k růstu, příjemnou zákaznickou zkušenost, a to v perfektním poměru cena/výkon. A to jak při doruřování v ČR, tak v Evropě.

Jednoduché napojení.

Řešíte, jak tisknout štítky? Nemusíte, způsobů je hned několik. Ať už je to API, import přes CSV, Balíkobot nebo zadávání přes naší aplikaci. Způsobů je několik. S implementací Vám pomůžeme.