#

IN TIME sledování zásilek

Co možná nevíte o IN TIME...

Něco o nás

 

Společnost IN TIME je na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme doručili desítky miliónů zásilek, díky kterým jsme získali velké zkušenosti.

V roce 2017 do společnosti vstoupila Rakouská pošta v podobě strategického investora a získali jsme tak přistup k její know-how, slavící úspěch v zahraničí.

V roce 2018 jsme oslovili zákazníky napříč trhem, abychom společně vybudovali takový servis a spolupráce s námi je bavila. I nadále jsme připraveni naslouchat potřebám našich zákazníků a nestuále se zlepšovat.

 

Naše vize, Friendly delivery, je budovat pracovní prostředí, díky kterému se pro naše zákazníky staneme takovým obchodním partnere, kterému budou svěřovat svoje zásilky se stejnou důvěrou, jako svému nejlepšímu příteli.

 

V České republice máme 21 dep, která denně rozváží několik desítek tisíc zásilek. Ty jsou pro nás závazkem důvěry našich zákazníků. Kromě České republiky lze s námi stejně snadno zasílat i do 36 evropských zemí v síti Eurodis, která sdružuje vybrané přepravce a zajišťuje doručení s výborným poměrem cena/výkon.

Naše kvalita doručení navíc ukazuje, že můžeme být pro naše zákazníky silným a stabilním partnerem a pomocí jim k růstu a spokojenosti.