#

IN TIME sledování zásilek

Co možná nevíte o IN TIME...

Co možná nevíte o IN TIME...

IN TIME byl založen v roce 1990 jako první česká soukromá kurýrní a spediční služba.
IN TIME nabízí ucelenou škálu logistických služeb. Zejména expresní přepravu zásilek z domu do domu pro podniky, firmy a podnikatele (business-to-business) a také na soukromé adresy (business-to-customer).
IN TIME je absolutním lídrem trhu v oblasti B2C, ale stále upevňuje svou pozici v oblasti B2B, především u zákazníků, kteří žádají osobní přístup.
IN TIME má jasně daný cíl: doručení přesně na míru požadavkům zákazníka, stylem, který mu pomůže kvalitativně se odlišit a tím předstihnout konkurenci.
IN TIME do dnešního dne úspěšně doručil přes dvacet milionů zásilek na firemní i soukromé adresy, což jej řadí mezi největší soukromé balíkové a kurýrní služby s působností na území České republiky.
IN TIME dosahuje rychlosti a kvality kurýrních služeb, ale zásluhou propracovaného systému organizace přepravy se cenou blíží službám spedičním.

IN TIME nabízí velmi otevřený, pružný a variabilní přístup s přípravou řešení na míru Vašim potřebám.
IN TIME zajišťuje distribuci zásilek z dep v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Liberci, Olomouci a Humpolci.
IN TIME nabízí plně automatizovanou technologii třídění zásilek na základě čárových kódů a elektronický monitoring průběhu přepravy.