Reference


AVON Cosmetics, spol. s.r.o.

Společnost In Time Spedice je pro Avon mnohaletým spolehlivým partnerem v oblasti doručování zásilek. Oceňuji zejména jejich prozákaznický přístup a ochotu zvažovat i taková řešení, která nejsou běžně nabízená. Společně se snažíme přinášet našim zákazníkům nejrůznější vylepšení stávajících služeb stejně jako zavádění nových, jako například poštomaty. Operativní pracovníci In Time jsou navíc velmi dostupní a vždy připraveni řešit jakékoli těžkosti, což je pro náš doručovací model naprosto nezbytné.

Marek Peterka | Senior Transport Specialist CZ/SK

 


DELL Computer, spol. s r.o.

IN TIME je již 18 let naším klíčovým partnerem nejen v oblasti distribuce, ale také ve všech logistických službách, jako je skladování nebo konsolidace. Výrazným plusem je pak možnost využívat zvláštních nadstandardních služeb. Například instalace software, speciální skladování a vysoký nadstandard a komfort pro konečného příjemce. IN TIME poskytuje při dodání zákazníkům další řadu přidaných služeb, jako jsou například vybalení zboží, odvoz prázdných obalů, případně starých PC k ekologické likvidaci či kompletace PC sestav vč. instalací a doručení v jednom balíku přímo na stůl konkrétního příjemce. Takový servis jsme dosud od nikoho jiného nedostali. I proto neplánujeme hledat jiného partnera.

Ing. Pavel Severa | manažer logistiky

 


ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Se společností IN TIME spolupracujeme teprve od listopadu 2008, nicméně již teď mohu dosavadní spolupráci vyhodnotit jako velmi nadstandardní. Veškeré služby se v průběhu spolupráce upravují tak, aby fungovaly k naší absolutní spokojenosti. Navíc profesionálové v IN TIME neustále přicházejí s novými efektivnějšími řešeními. Předpokládám tedy, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat k oboustranné prospěšnosti. IN TIME je pro nás kvalitním, flexibilním a inovátorským partnerem.

Zdeněk Hasman | vedoucí centrálního skladu